لیفت لثه

لیفت لثه

فهرست مطالب

لیفت لثه

لبخند یکی از تاثیر گذار ترین و جذاب ترین فعالیت های صورت است. در این که خنده و لبخند های همه ادم ها زیبا و جذاب است هیچ شکی وجود ندارد اما در اجزای لب و لثه بعضی از افراد تناسب و توازنی وجود ندارد و نیاز به کمی تغییر حس می شود. علاوه بر آن ممکن است اتفاقاتی مانند تصادف، آسیب های ورزشی، بیماری های ژنتیکی و.. … توازن لثه شما را به هم بزند و لثه شما نیاز به تغییر داشته باشد. لیفت لثه از آن دسته تغییر هاست که می تواند خنده و ظاهر شما را زیبا تر کند.
در لیفت لثه هرگونه تحلیل لثه ها و یا برآمدگی در لثه را می توان کنترل کرد و آن را استاندارد و متناسب کرد. این عمل به دو صورت جراحی و لیزری انجام می شود. بیشتر پزشکان روش لیزری را برای لیفت لثه پیشنهاد می دهند چرا که روشی بی خطرتر و به روز تر است. در روش لیزری سرعت ترمیم بافت ها بیشتر است و در نهایت نتیجه بهتری حاصل می شود. لیفت لثه از عمل های سبک است و نیازی نیست تا چند روز در بستر و در حال استراحت باشید. شما می توانید پس از یک روز به کارهای روزمره بپردازید و حتی در خوردن و نوشیدن نیز مشکلی احساس نخواهید کرد. ترس از عوارض داروها و مسکن ها باعث شده که بعضی از افراد در انجام دادن لیفت لثه مردد باشد اما لازم است که خاطر نشان کنیم مسکن ها و دارو های این عمل هیچ گونه عوارض بدی ندارد و با در نظر گرفتن شرایط مراجعه کننده تجویز می شود بنابر این جای نگرانی ندارد.
لیفت لثه یک عمل دائمی است و نیازی نیست که بعد از مدتی به ترمیم آن بپردازید و مبلغ اضافی هزینه کنید. شک نکنید با داشتن لثه ای متوازن و زیبا اعتماد به نفستان افزایش یافته و هیچ وقت از این عمل پشیمان نخواهید شد.

بهترین دندانپزشک کودکان کرج / بهترین متخصص دندانپزشکی کودکان غرب تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید
مینای دندان
مینای دندان

مینای دندان هر عضوی از بدن یک قسمت حساس و مقاوم دارد که سلامت دندان ها را تحت پوشش خود نگه می دارد. دهان و دندان نیز دارای قسمتی هستند 

ادامه مطلب »
fa_IRPersian